تبلیغات باربری
۱۳۴ بازدید

باربری های منتخب

متاسفانه باربری ویژه ای در این منطقه وجود ندارد.

لیست باربری های قلهک

اگر میخواهید منطقه قلهک را برای ساکن شدن انتخاب کنید میتوانید به سامانه باربری یاب مراجعه کنید و با مشاهده ی لیست بهترین و ارزانترین باربری های قلهک معتبر ترین اتوبار محدوده قلهک  را انتخاب کرده و با آن تماس بگیرید.

اطلاعات درباره ی محله قلهک

محله ای در منطقه ۳ شهرداری تهران است که از لحاظ جغرافیایی از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به دروس و از شمال به باغ سفارت بریتانیا منتهی میشود.قلهک از محله های قدیمی شمیرا است که در گذشته دارای چندین رشته کوه بوده است که برخی از آن ها هنوز جاری هستند.

آب منطقه قلهک در گذشته از هفت رشته قنات تامین میشد که از مهم ترین آن اها دو قنات موجود در سفارت بریتانیا و دیگری در قوام السلطنه است.

منطقه قلهک دارای دو مسجد از که نام آن ها مسجد جامع و مسجد اعظم قلهک است که قدیمی ترین مسجد اعظم قلهک نام دارد.

اگر قصده جا به جای به منطقه قلهک را دارید و یک باربری مطمئن در محدوده قلهک را میخواهید ما به شما پیشنهاد میکنیم با مشاهده ل لیست اتوبارهای قلهک از بهترین و ارزان ترین باربری ها دیدن کرده و با توجه به نیازتان بهترین آنها را انتخاب کنید.

شما می تواند از بخش باربری های شمال تهران استفاده کرده و علاوه بر یافتن بهترین باربری های قلهک لیست دیگر مناطق را هم ببیند

منطقه قلهک خوش آب و هوا است و در فصل بهار از رودخانه ی دربند حقابه دارد و از محصولاتش میتوان سبزی و غلات و میوه هارا نام برد. دارای هفتاد باب دکان است و از برق سلطنت آباد استفاده میکند.

راجبه ساختار جمعیتی این منطقه میتوان گفت علاوه بر ساکنین مسلمان آن حدود بیست خانوار ارمنی و چندین خانوار یهودی نیست وجود دارد اگر میخواهید جزئی از این ساکنین باشید و با مشکل پیدا کردن معتبر ترین باربری قلهک رو به رو هستید پس وقته خورد را هدر ندهید و با بهترین و ارزان ترین بار بری ها در محدوده ی قلهک اشنا شوید و با آن تماس بگیرید.

کلمه ی قلهک از دو کلمه قله و ک تشکیل شده است کلمه کله مخفف کلات به معنای قله است.

یه کوچه در قلهک وجود دارد به نم کوچه سجاد که در قدیم به کوچه ده معروف بوده است اهالی ای که در قدیم در آنجا زنگی میکردند در حاله حاظر هم هستند به دلیل ساختنه خانه های نوساز افراد جدیدی به این محل آمده اند که بافت قدیم به سبک جدید تغییره شکل پیدا کرده است.در ابتدای این کوچه نیز مسجده دیگری وجود دارد که این مسجد هم جزئی از مساجده قدیمی محسوب میشود.

کوچه سجاد یک طرف به جلالی و در انتها به کوچه شریعتی راه دارد اما تردد اتومبیل درخیابان شریعتی امکان ندارد.

اگر قصد اسباب کشی به قلهک را دارید و می خواهید از ساکنین این منطقه باشید میتوانید با مشاهده ی لیست باربری ها یکی از بهترین و ارزانترین باربری نزدیک به محدوده قلهک را انتخاب کرده و با آن تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر در باره محله قلهک را در ویکی پدیا مطالعه کنید.

خیابان های اصلی قلهک

  • خیابان هدایت
  • خیابان وارسته
  • خیابان فکوریان
  • خیابان مشکانی

برخی از مناطق اطراف محله قلهک در سامانه

تبلیغات باربری
تاسیسات ساختمان
متن