تبلیغات باربری

باربری های منتخب

متاسفانه باربری ویژه ای در این منطقه وجود ندارد.

لیستی باربری های نیاوران

اگر در حال جا به جایی محله سکونت خود هستید و منطقه ی نیاوران را برای سکونت انتخاب کردید و به دنبال بهترین و ارزانترین باربری نیاوران می گردیید میتوانید از خدمات بسیار خوب سایت باربری یاب استفده کنید چرا که از بهترین و ارزان ترین اتوبار هارا میتوانید در این سایت پیدا کنید.

نیاوران یکی از بخش های باربری های شمال تهران در این سامانه می باشد ، شما میتوانید از دیگر بخش های سایت بازدید نمایید.

اطلاعات درباره ی محله ی نیاوران

یکی از مناطق اعیان نشین شمال شهر تهران و منطقه ی شمیران محسوب میشود و در دامنه ی رشته کوه البرز قرار دارد.

دلیله معروف شدنه این منطقه به این نام این است که در گذشته پر از نیزارهایی بوده است که مردم برای جمع آوری نی ها و استفاده از آن ها به این منطقه میرفتند به همین دلیل اسمه این منطقه به نی آوران معروف میشود و به مرور به نیاوران تغییر میابد.

عده ای دیگر هم نام این محله را به دلیل وجود تعداده زیادی از درخته انار ربط داده و نام این مرحله را نارون نامیده اند و به مور زمان به نیاوران تغییر پیدا کرده است.

شیب موجود در این منطقه ساختار معماری ویژه ای را به چشم می اورد و به دلیل قرار گرفتن ۱۷۰۰ متری از سطح آب دریا هوای سردی را نسبت به دیگر نقاط ایران دارد.

اگر این منطقه را برای سکونت انتخاب کرده اید با مراجعه به سایت باربری یاب میتوانید اتوبار مناسب با محدوده ی نیاوان را انتخاب کنید چرا که شما می توانید با استفاده از امکانات بی نظیر این سامانه بهترین باربری نیاوران را انتخاب کنید.

از بناهای تاریخی و فرهنگیه این منطقه میتوان بناهایی مانند فرهگسرای نیاوران ، تکیه نیاوران و همچنین کاخ نیاوران را نام برد و همچنین به دلیل آبو هوای مطبوع و و منظره های فوق العاده مواردی است که باعث شده به عنوانه یکی از محله های خوش آب و هوای تهران شهرت بیاید و طرفداران زیادی پیدا کند

باربری نیاوران

به دلیله وجود طرفداران زیاده این محدوده عموم زیادی برای ساکن شدن به این محله میروند و ما برای راحت تر کردن اسباب کشی به شما پیشنهاد میکنم لیست باربری های نیاوران این سامانه بررسی کنید تا بتوانند نزدیک ترین اتوبار به محدوده نیاوران را پیدا کنند چرا که استفاده و بررسی نقد و بررسی های این سامانه بهش ما کمک میکند بهترین انخاب را داشته باشید.

در زمان های گذشته آب هوای منحصر به فرده نیاوران باعث می شده بسیاری از کشاورزان به دلیله وجود آب فراوان به این محله محاجرت کنند.

دسترسی نیاوران به اتوبان صدر بسیار راحت است و از دیگر دسترسی های این محله میتوان به خیابان منظریه و فیضیه و خیابان فیروز بخش و خیابان پاسداران را نام برد.

شما متوانید اطلاعات بیبشتر در مورد محدوده نیاوران را در سایت ویکی پدیا ببینید.

تراکم و جمعیت محله ی نیاوران

جمعیته ساکنان این محله بیشتر از ۱۰ هزار نفر است و با وجود آب و هوای خوب این محله به تعداده این جمعیت افزایش پیدا میکند.

نرخه ملک در این محله از متری ۱۰ میلیون ۵۰۰ هزار تومان تا متری ۳۵ میلیون تومان در حال تغییر است زیرا که نیاوران از مناطقه گران و اعیان نشین تهران محسوب میشود.

نیاوران دارای چند مرکزه خرید است که عبارتند از

  • مرکز خرید نارون نبش خیابان کامرانیه خیابانه باهنر
  • مرکز خرید روشا در تقاطع خیابان عمار و فرمانیه
  • مرگز خرید کیمیا در خیابان عمار

یکی دیگر از مراکز خرید به شمار می آید.

از برزگترین مجتمع تجاری هم میتوان مجتمع اطلس را نام برد که در نیاوران قرار گرفته است و کسانی که ب کتاب و مطالعه علاقه مند هستند در این منطقه فروشگاه شهر کتاب نیز وجود دارد.

کسانی که قصده جا به جایی به این محله را دارید میتوانید با بررسی صفحه باربری های نیاوران در این سامانه مراجعه کنید و با مشاهده ی لیست نزدیک ترین باربری به محدوده نیاوران بهترین آنها را انتخاب کنند.

خیابان های اصلی منطقه نیاوران

  • خیابان احمدی زمانی
  • خیابان مژده (مقدسی)
  • خیابان صادقی قمی
  • خیابان همایون

لیستی از محدوه های اطراف نیاوران

 

تبلیغات باربری
تاسیسات ساختمان
متن